.

 

 

                                     До відома депутатів

                     Великомихайлівської районної ради

                                     VІІ скликання

 

Великомихайлівська районна рада повідомляє, що пленарне засідання сорок дев'ятої сесії відбудеться 6 листопада 2020 року о 10.00 год.

 

         Для розгляду на пленарному засіданні сорок восьмої позачергової сесії районної ради VIІ скликання рекомендуються питання:

 

Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2019 року №479-VIІ «Про районний бюджет Великомихайлівського району на 2020 рік».

 

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2018 року № 359-VII «Про затвердження районної Програми підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великомихайлівської районної ради   на 2018-2020 роки.

Про   внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 245-VІІ «Про затвердження районної цільової програми соціальної підтримки   населення на 2018-2020 роки «Захист і турбота».

 

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 28 лютого 2020 року №519-VII «Про затвердження Програми взаємодії органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Великомихайлівського району на 2020 рік».

Про затвердження акту передачі активів КНП «Великомихайлівська центральна районна лікарня» Великомихайлівської районної ради зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великомихайлівського району у комунальну власність Великомихайлівської селищної ради

Про затвердження актів приймання - передачі КНП «Великомихайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Великомихайлівської районної ради зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великомихайлівського району у комунальну власність Великомихайлівської селищної ради

Про затвердження акту про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великомихайлівського району у комунальну власність Великомихайлівської селищної ради матеріалів, обладнання, інвентарю та інших товарно-матеріальних цінностей КУ «Трудовий архів Великомихайлівського району»

Про затвердження акту про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великомихайлівського району у комунальну власність Великомихайлівської селищної ради матеріалів, обладнання, інвентарю та інших товарно-матеріальних цінностей КУ «Трудовий архів Великомихайлівського району»

Про затвердження актів приймання - передачі майна закладів охорони здоровя Великомихайлівського району Новоборисівській сільській раді

Про затвердження актів приймання - передачі майна закладів освіти Великомихайлівського району Новоборисівській сільській раді

Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

      

 

    Великомихайлівська районна рада

          


 

Великомихайлівська районна рада повідомляє, що районною радою було прийнято рішення  про припинення юридичної особи комунального закладу
«Великомихайлівська централізована бібліотечна система»
 шляхом ліквідації (ЄДРПОУ 22502995)

Кредитори можуть заявити свої письмові вимоги протягом двох місяців з дня опублікування цього повідомлення. Письмові вимоги приймають за адресою: 67100, смт Велика Михайлівка, вул. Центральна 123

Голова ліквідаційної комісії О. Я. Руда (тел. 4-02-95).

                                

 

Перелік (першого типу) майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великомихайлівського району, що може бути передане в оренду

 

Назва об’єкта оренди

Балансоутримувач

Площа об’єкта оренди

Адреса об’єкта оренди

Цілі використання майна

Термін оренди

приміщення аптечного пункту

КНП «Великомихайлівська ЦРЛ»

20,7

Одеська обл., смт Велика Михайлівка, вул.. Центральна, 248, І поверх

для розміщення аптечного пункту

5 років

приміщення аптечного пункту

КНП «Великомихайлівська ЦРЛ»

62,7

Одеська обл., смт Велика Михайлівка, вул.. Центральна, 248, (будівля (молочної кухнї)

для розміщення аптечного пункту

5 років

частину приміщення овочесховища

 

195,46

Одеська обл., смт Велика Михайлівка,

для розміщення складу

5 років

приміщення підсобного господарства

КНП «Великомихайлівська ЦРЛ»

283,4

Одеська обл., смт Велика Михайлівка, вул.. Центральна, 248, І поверх

для утримання домашніх тварин

5 років

огорожена територія площею

 

357,3

вул. Калинова, 34 34б;

 

для вигону домашніх тварин

5 років

 


 

Перелік (другого типу) майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великомихайлівського району, що може бути передане в оренду

 

Назва об’єкта оренди

Балансоутримувач

Площа об’єкта оренди

Адреса об’єкта оренди

Цілі використання майна

Термін оренди

Лікарняний корпус

КНП «Великомихайлівська ЦРЛ»

158,37

Одеська обл., смт Велика Михайлівка, вул.. Центральна,

Розміщення відділення гемодіалізу

5 років


 

 


Про формування списку присяжних

Великомихайлівського районного суду Одеської області

 

Великомихайлівською районною радою формується список присяжних Великомихайлівського районного суду Одеської області.

Відповідно до статті 63 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» присяжним є особа, яка у випадках, визначених процесуальним законом, та за її згодою вирішує справи у складі суду разом із суддею або залучається до здійснення правосуддя.

Присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція Великомихайлівськаго районного суду та дав згоду бути присяжним.

Не включаються до списків присяжних громадяни:

1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

3) які мають незняту чи непогашену судимість;

4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

6) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

7) особи, які не володіють державною мовою.

Громадянину, який постійно проживає на території Великомихайлівського району та виявив бажання бути присяжним необхідно подати до Великомихайлівської районної ради, що знаходиться за адресою: смт Велика Михайлівка, вул. Центральна 123, наступні документи:

1.Власноручно написану заяву про включення до списку присяжних Великомихайлівського районного суду Одеської області.

  1. 2.
  2. 3.Документ, що підтверджує відсутність судимостей.
    1. 4.Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного.

Набір кандидатів у присяжні триватиме до 08.05.2020 року включно.

 Довідки за тел. 21199.

 ГАРАНТІЇ ПРАВ ПРИСЯЖНИХ

Присяжним за час виконання ними обов’язків у суді виплачується винагорода, розрахована виходячи з посадового окладу судді місцевого суду з урахуванням фактично відпрацьованого часу в порядку, визначеному Державною судовою адміністрацією України. Присяжним відшкодовуються витрати на проїзд і наймання житла, а також виплачуються добові. Зазначені виплати здійснюються за рахунок коштів бюджетної програми на здійснення правосуддя територіальними управліннями Державної судової адміністрації України за рахунок коштів Державного бюджету України.

За присяжними на час виконання ними обов’язків у суді за місцем основної роботи зберігаються всі гарантії та пільги, визначені законом. Час виконання присяжним обов’язків у суді зараховується до всіх видів трудового стажу. Звільнення присяжного з роботи або переведення на іншу роботу без його згоди під час виконання ним обов’язків у суді не допускається.

На присяжних поширюються гарантії незалежності і недоторканності суддів, установлені законом, на час виконання ними обов’язків із здійснення правосуддя. За обґрунтованим клопотанням присяжного заходи безпеки щодо нього можуть уживатися і після закінчення виконання цих обов’язків. (стаття 68 Закону України «Про судоустрій і статус суддів») 

 ПРИСЯЖНІ Є СУБ’ЄКТАМИ ДЕКЛАРУВАННЯ

 Відповідно до підпункту «ґ» пункту 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» до суб’єктів декларування та відповідальності за корупційні правопорушення відносяться присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді).

У особи з моменту виконання обов’язків присяжного, виникає зобов’язання подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

 

                                    

 


Про запровадження дистанційної роботи

 

Великомихайлівськоїрайонної ради

 

на період карантину з 18 березня до 03 квітня 2020 року


 

Відповідно до  статті 55 Закону України «Про  місцеве   самоврядування в Україні», Постанови  КМУ від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на територіїУкраїникоронавірусу COVID-19» (іззмінами), з урахуванням рішення Державної комісії з питаньтехногенно-екологічно їбезпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р. у зв’язку з обмежувальними заходами щодо недопущення поширення та запобігання коронавірусноїі нфекції COVID-19 на території Великомихайлівського району, забезпечення особистої безпеки працівників виконавчого апарату Великомихайлівської районної ради 

 

1.Запровадити дистанційну роботу працівникам виконавчого апарату Великомихайлівської районної ради на період обмежувальних заходів   з 18.03. до 3.04.2020 року.

 

2.Упродовж робочого часу, визначеного Правилами внутрішньог ослужбового розпорядку працівників виконавчого апарату Великомихайлівської районної ради, працівники зобов’язані:

 

  • виконуватиобов’язки, передбаченіпосадовимиінструкціями;
  • відповідати на дзвінкикерівника;
  • перевіряти електронну пошту та опрацьовувати письмові та електроннілисти (заяви, зверненнятощо), здійснювати оперативно за допомогою електронних засобів комунікації  відповіді на листи.

3.Прийомлистів, заяв та звернень на адресу районної ради проводиться в приймальнірайонноїради  та на адресу електронноїпоштипочерговопрацівникамивиконавчогоапаратурайонної ради:

 

довідки за телефоном   2-11-99.

 

5.Призупинити прийом громадян з особистих питань головою районної ради.

 

6.Встановити, що за недотримання трудової дисципліни при виконанні трудових обов’язків під час запровадження дистанційної роботи, працівники несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

 

7.Опублікувати дане розпорядження на офіційному сайті Великомихайлівської районної ради.

 

8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

  Голова районної ради              Катерина ЛАПТІЄНКО 

 

 

 

             Великомихайлівська районна рада призупиняє прийом громадян та посилює санітарно-гігієнічні заходи та дезінфекцію приміщень.
Максимальний перехід на дистанційний режим роботи із застосуванням електронних комунікацій i технологій.
Водночас уся кореспонденція, зокрема звернення, буде опрацьовуватись у звичному режимі.
Відправити звернення можна на поштову чи електронну адресу районної ради або ж залишити у приймальні.
????Номер телефону приймальні: (04859) 2-11-99
Електронна адреса This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Депутатський корпус та апарат районної ради ще раз наголошує, що карантин та обмеження проведення масових заходів запроваджені для того, аби зменшити ризики поширення коронавірусу. Це не просто канікули або відпустка, а велика відповідальність, яка покладається на кожного.
Дотримуймось гігієни та правил поведінки в період національного КАРАНТИНУ !
Бережімо одне одного й будьмо здоровими !
Усім 36.6 !

                                 

 


Перелік (першого типу) майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великомихайлівського району, що може бути передане в оренду

 

Назва об’єкта оренди

Балансоутримувач

Площа об’єкта оренди

Адреса об’єкта оренди

Цілі використання майна

Термін оренди

кабінет №1, 3-х поверхової побудови

КНП «Великомихайлівська ЦРЛ»

25,4

Одеська обл., смт Велика Михайлівка, вул.. Центральна, 248, І поверх

Стоматологічний кабінет

5 років

кабінет №2, 3-х поверхової побудови

КНП «Великомихайлівська ЦРЛ»

21,5

Одеська обл., смт Велика Михайлівка, вул.. Центральна, 248, І поверх

Стоматологічний кабінет

5 років

кабінет №3, 3-х поверхової побудови

КНП «Великомихайлівська ЦРЛ»

28,9

Одеська обл., смт Велика Михайлівка, вул.. Центральна, 248, І поверх

Стоматологічний кабінет

5 років

 


         

 

Графік особистого прийому громадян

головою та депутатами   Великомихайлівської  районної  ради

у  2020 році 

Прізвище, ім'я, по

батькові

 

День

прийому

Час

прийому

Номер

кабінету

Лаптієнко Катерина Максимівна

голова районної ради

понеділок

10.00-12.00

22

Депутати районної ради

 

за графіком

середа

10.00-13.00

23


_________________________________________

Контактна інформація

Телефони: (04859)2-11-99, (04859)4-02-95
Адреса: 67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт Велика Михайлівка, вул. Центральна, 123

Календар новин

<< < Лютий 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28