І.М.Батурін: «Були б можливості, а завзяття нам не позичати!»

І.М.Батурін: «Були б можливості, а завзяття нам не позичати!»

 Одне з основних правил для успішного українського села -  господарський і перспективний лідер, який дбає про тих, хто живе поруч. У простих сільських голів сьогодні можуть повчитися навіть міністри. Саме таким є голова Слов’яносербської сільської ради Іван Максимович Батурін. Не чекаючи манни небесної, вказівок згори, він поступово, крок за кроком, з командою сільських однодумців перетворює рідне село на затишну місцину.

-         Якщо йдеться про справи громади, то байдужих немає. Повірте, секрет не лише у мені. Не можу сказати, що все, що робилося на території Слов’яносербської сільської ради, це, виключно, заслуга сільського голови. Вважаю, що це заслуга усіх небайдужих людей, які тут проживають, депутатського корпусу, керівників та  активу села.

 Найбільше уваги в даних  населених  пунктах  приділяють благоустрою.

-         У нас вже стало традицією до великих свят втілювати в життя якісь масштабні проекти. В минулому році, наприклад, до Дня захисту дітей, встановили дитячий майданчик, на якому тепер полюбляє проводити дозвілля підростаюче покоління,насадили там кленів. Що радує,  усі прижилися, тепер щодня поливаємо, - розповідає Іван Максимович. –  Цьогоріч до Дня Конституції встановили лавиці, ліхтарі, урни для сміття біля сільського  будинку культури . Точнісінько як у Великомихайлівському парку. На корисну справу витратили з місцевого бюджету близько  сімдесяти  тисяч гривень. Тепер, думаю, цей куточок стане затишним місцем відпочинку для молоді та людей старшого віку. Стараємося, щоб не гірше, ніж у людей. Завершили одне діло – беремося за інше. Були б можливості, а завзяття нам не позичати,- відзначає  очільник громади.

 До кінця року тут також планують повністю завершити питання з вуличним освітленням. В цьому плані радилися з жителями села. Що важливо, всюди використовують енергозберігаючі технології.

 Вирішили питання з безпекою, додатково встановивши ще 12 камер відеоспостереження по селу. Подбали і про спокій пенсіонерів на хуторі Олег, в планах наступного року провести тут ще й вуличне освітлення.

У співфінансуванні з районним бюджетом насипали  майже 1 км щебеневого покриття по вулиці Миру.

 Вже закупили необхідні будматеріали для встановлення трьох автобусних зупинок. А щоб зекономити на зарплатні найманій бригаді майстрів-будівельників, (а це порядком  ста тисяч гривень!), справляються своїми силами. Мають у цьому плані гарну співпрацю з місцевими сільгосптоваровиробниками. Одну зупинку взяло на себе зобов’язання виготовити та в становити  ТОВ «Сербське», іншу – ФГ «Джерело», третю зробить адміністрація сільради разом з дрібними підприємцями.  

-         А  біля місцевої школи у нас трояндовий рай! – не приховує захоплення І.М.Батурін. – Давно не були у Слов’яносербці? Завітайте – самі переконаєтеся! – запрошує люб’язно в гості.

 Тим паче буде на що подивитися.

     Задумали місцеві активісти – завідувачка сільською бібліотекою Л.В.Левченко, директор сільського  будинку  культури Т.І.Мардарь, художній керівник СБК  О.С.Козир, облаштувати музей у приміщені будинку культури . Оселяться тут експонати з історії села, фото та інформація про ветеранів, які боронили рідну землю від фашистської навали. Можете чимось допомогти? Приєднуйтесь! – не відмовляються від робочих рук слов’яносербці.

 Крім того, на місці, де колись було поселення німців-колоністів і лютеранське німецьке кладовище до осені планують встановити пам’ятні знаки. Віриться, дбають про своє минуле, то й гідне майбутнє матимуть. Дай Боже так і буде!

підключення ліхтарів

вул.Миру

Контактна інформація

Телефони: (04859)2-11-99, (04859)4-02-95
Адреса: 67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт Велика Михайлівка, вул. Центральна, 123

Календар новин

<< < Лютий 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28