Відбулася Рада громад

Тридцять першого травня відбулося чергове засідання Ради громад з питань місцевого самоврядування при голові Великомихайлівської районної ради. У зібранні взяли участь начальник управління АПК райдержадміністрації В.І.Рисяков, голови сільських рад, старости старостинських округів Великомихайлівської об’єднаної територіальної громади, заступник начальника, начальник Великомихайлівського відділення Роздільнянської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області Д.І.Голіченко, спеціалісти районої ради.
Відкрила засідання голова районної ради К.М.Лаптієнко, яка ознайомила присутніх з порядком денним зібрання та надала слово начальнику управління АПК В.І.Рисякову. Володимир Іванович надав роз’яснення щодо порядку надання державної підтримки сільгоспвиробникам у 2018 році у тому числі і на підтримку у галузі тваринництва. Також він звернув увагу присутніх на те, що велику організаційну роботу з даного питання покладено саме на сільські та селищні ради. На жаль, поки що право на отримання державної підтримки отримали лише десять мешканців району, які у своєму приватному господарстві утримують молодняк великої рогатої. Це свідчить про те, що робота ведеться на неналежному рівні і місцевим органам самоврядування слід більше уваги приділити роз’яснювальні роботі серед населення.
Вів мову В.І.Рисяков і про виконання розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації щодо локалізації та знищення амброзії полинолистої.
Про проведення районного конкурсу серед сільських і селищних рад на кращий санітарний стан та благоустрій територій та забезпечення охорони територій населених пунктів району і встановлення відеокамер спостереження інформувала присутніх голова районної ради К.М.Лаптієнко. 
Голова районної ради акцентувала увагу членів Ради громад і на необхідності проведення роботи з уточнення поштових адрес. У багатьох населених пунктах відсутні таблички з назвами вулиць, номерами будинків, а подекуди і назвою сіл. Такий стан речей призводить до труднощів, коли, приміром, на допомогу хворому поспішає «Швидка допомога» чи інші служби і згаяний на пошуки потрібної вулиці, будинку час може коштувати здоров’я та навіть і життя людини. Тому потрібно терміново навести лад з поштовими адресами.
Насамкінець члени Ради громад розглянули питання про участь сільських та селищних голів в навчально-ознайомчому візиті в Полтавську область з метою вивчення досвіду роботи в органах місцевого самоврядування.

DSC00658

Контактна інформація

Телефони: (04859)2-11-99, (04859)4-02-95
Адреса: 67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт Велика Михайлівка, вул. Центральна, 123

Календар новин

<< < Вересень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30