Опорна школа – нові можливості

Опорна школа – нові можливості

 У серпні минулого року  Великомихайлівська селищна рада прийняла рішення про створення опорної ЗОШ на території об’єднаної громади. Цією школою став Великомихайлівський НВК-гімназія. Поки що це єдина опорна школа в районі. Нинішній навчальний рік у закладі – перехідний, оскільки треба ще чимало зробити. На сьогоднішній день вже виділено 400 тисяч гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт навчального закладу. Що мається на увазі? Спеціалістами підготовлено  проект (сума якого складає десятки мільйонів гривень) для реконструкції, укріплення фундаменту, облаштування території школи. Буде добудований третій поверх, спортивна зала для учнів молодшої школи, перенесено котельню на ближчу відстань. Тобто, створено всі сучасні умови для навчання і виховання підростаючого покоління. Передбачається потужна матеріально-технічна база: кілька комп’ютерних центрів, оснащені всім необхідним навчальні кабінети, лабораторії, мультимедійне обладнання, Wi-Fi, оновлена бібліотека тощо. Все це для того, аби поліпшити якість навчання для сільських учнів.

  Тепер чекатимемо, коли кошти на потрібну справу виділять з державного бюджету. А поки громада не сидить склавши руки, 1 вересня подарували школі лінгафонний кабінет з ліцензійним обладнанням, підключений до мережі Інтернет на суму 220 тисяч гривень. Завідує ним вчитель англійської мови Н.М.Шпак. Тобто, це така собі цифрова мовна лабораторія і для групової, і для індивідуальної роботи, що дозволяє аудіовізуальним методом створювати оптимальні умови для опанування навиків нерідної мови. Викладач отримує великі можливості не лише для підготовки та викладення матеріалу, але й для контролю знань учнів.  Тут можна прослуховувати аудіофайли, записувати голос, а також виконувати обидві дії одночасно. Останнє особливо важливе для відпрацювання учнями мовних навичок. А ще випускникам зручно готуватися до ЗНО, а саме до такого складного випробування як аудіювання.

  Вдячна директор Н.О.Кравченко і депутату райради І.З.Заваді, який не залишається осторонь потреб загальноосвітнього закладу. Ось і нещодавно придбав комплект меблів для кабінету зарубіжної літератури.

 Реформи, реформи… Освіту вони теж не минають.  Зміни даються важко, адже у здобутті чогось кращого завжди є ризики втрат. Однак зміни – невідворотні, неминучі! Цього вимагає саме життя, про це нам нагадують діти – наймудріші судді й майбутні фундатори прогресивних технологій.

Н.Лисюк 

DSC07275 1

Контактна інформація

Телефони: (04859)2-11-99, (04859)4-02-95
Адреса: 67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт Велика Михайлівка, вул. Центральна, 123

Календар новин

<< < Серпень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31