Тримайся, нова дорого!

 2 липня ц.р. ,у с.Новоселівка, за участі народного депутата України Олександра Пресмана, голови Великомихайлівської районної ради Катерини Лаптієнко, голови Великомихайлівської об’єднаної територіальної громади Тетяни Жарської, голови Фрунзівської районної ради В’ячеслава Думітрашка,представників ТМ «MASTER DRIVE», голів  сільських рад Великомихайлівського, Фрунзівського, Роздільнянського районів, творчого колективу Великомихайлівського РБК відбулося урочисте відкриття відремонтованої ділянки дороги по вулиці Молодіжній.

 Подібний масштаб заходу не випадковий – приємна подія має усі шанси стати початком кардинальних змін у розвитку автомобільної інфраструктури не лише нашого району, а й країни в цілому.

 Будівництво нової ділянки дороги за технологією холодної стабілізації ґрунту розпочалося у травні, привернувши неабияку увагу громадськості. Суперечки, що з того буде, не вщухають навіть тепер, коли дорогу урочисто здали в експлуатацію. На противагу скептикам,   голова Великомихайлівської селищної ради Тетяна Жарська твердо переконана у необхідності сміливих експериментів:

-         Для того, щоб рухатися вперед, не треба  боятися нового!   – підкреслила у вітальному виступі з нагоди презентації експериментальної ділянки шляху Тетяна Жарська.

 Тепло привітав Великомихайлівську об’єднану громаду, усіх новоселівців народний депутат України, засновник благодійного фонду «Творю добро» Олександр Пресман, який взяв участь у фінансуванні, (50Х50), будівельних робіт. Загалом, на будівництво 340 метрової ділянки дороги витрачено 700 тис. гривень, 350 тис. грн.. – з казни об’єднаної територіальної громади. У разі позитивного завершення експерименту народний обранець пообіцяв і в подальшому брати участь у вирішенні однієї з найболючіших проблем  країни.

Не менше розраховують на успіх і автори та виконавці експерименту -  ТМ «MASTER DRIVE», директор приватного ппідприємства «Вектор – плюс» Л.Москалець. Серед переваг будівництва і ремонту доріг за технологією холодної стабілізації ґрунту технічний директор ТМ «MASTER DRIVE» Юрій Нужин  називає зменшення фінансових витрат на будівництво нових і відновлення старих доріг - від 20 до 70 відсотків, високу швидкість проведення робіт, відсутність обмежень у виборі будівельного матеріалу, скорочення витрат на обслуговування дороги, будівництво зносостійкого, міцного дорожнього покриття. Так, в якості будівельних матеріалів, при застосуванні даної технології використовуються укріплені та стабілізовані різними домішками місцеві ґрунти. Всі ці матеріали, гарантує , володіють ТМ «MASTER DRIVE» високою технологічністю застосування.

  Рекламу адаптованої до нашої місцевості, відомої за кордоном, технології дорожнього будівництва ТМ «MASTER DRIVE» закріпив 5 – річною гарантією експлуатації дороги у Новоселівці. За дотриманням усіх обіцянок пильно стежитиме Новоселівська громада разом зі своєю старостою, жителькою вул.Молодіжної Іриною Джулай. А поки що – щире спасибі замовнику та виконавцям робіт, спонсору за приведену до ладу дорогу. Більше не доведеться, тішаться сельчани, міряти калабані та бити «автівки», а подорож до ставка - улюбленого місця відпочинку - стане справжнім задоволенням. Разом з концертною програмою, поздоровленнями та урочистим перерізанням стрічки у програмі  святкової презентації – експериментальні дослідження. Першими випробовували на міцність нове дорожнє покриття юні спортсмени на роликах, затим – дівчата на підборах, легкові автівки і, зрештою, важка артилерія, кількатонний КАМаз. Не менше навантаження, запевняють місцеві мешканці, припадатиме на популярний спуск і надалі, тож експеримент продовжується. Тримайся, нова дорого!

                                                                                                                                                                             М.Зубко

doroga02072016-7-672x372

Контактна інформація

Телефони: (04859)2-11-99, (04859)4-02-95
Адреса: 67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт Велика Михайлівка, вул. Центральна, 123

Календар новин

<< < Квітень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30